KONST / Litografier / Färglitografi 8805107
nr 880 5107
Färglitografi
Per Cronqvist, segelbåt, 2/65, signerad, motivet: 17x20
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:28:10
100 kr
250 kr